Biuro rachunkowe - cennik

Biuro rachunkowe Dekret prowadzi profesjonalną obsługę księgową, a także obsługę w zakresie kadr i płac. Nasza oferta skierowana jest do klientów prowadzących spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz jednoosobową działalność gospodarczą z różnych branż. Księgowość w naszym biurze jest prowadzona rzetelnie i terminowo.

Firma Dekret jest elastyczna i traktuje każdego klienta indywidualnie.

Nasze biuro rachunkowe ma przejrzysty cennik - zależny od liczby dostarczonych co miesiąc dokumentów oraz od rodzaju prowadzonej księgowości (księga handlowa, książka przychodów i rozchodów). Poniżej zamieszczamy orientacyjne ceny naszych usług. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z promocjami, które przygotowaliśmy dla Państwa.

Orientacyjne ceny netto za oferowane przez nasze biuro usługi przedstawiają się następująco:

  • książka przychodów i rozchodów od 250 zł
  • pełna księgowość od 700 zł
  • płace od 35 zł za pracownika

Promocja - pakiet dla startupów

Oferujemy bezpłatną pomoc przedsiębiorcom, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą. Pomagamy w założeniu firmy, doradzamy w wyborze formy opodatkowania, udostępniamy program do fakturowania ponadto udzielamy rabatów:
1 miesiąc obsługa księgowa gratis - kolejne 2 miesiące rabat 50% ustalonej ceny.

Promocja - zmień biuro rachunkowe

Nowym Klientom, którzy zdecydują się na zmianę biura rachunkowego oferujemy rabat w wysokości 50% przez pierwszy 1 miesiąc.

Promocja - poleć nas znajomym

Klientom biura za polecenie naszych usług innym Klientom z którymi podpiszemy umowę na świadczenie usług księgowych oferujemy rabat w wysokości 20% przez okres 2 miesięcy od daty podpisania umowy z nowym Klientem.

Formularz wyceny

Proszę dodać 7 i 1.