Cennik usług księgowych - biuro księgowe Warszawa

Nasza firma oferuje rzetelną obsługę księgową zarówno dużych spółek, jak i małych firm. Zajmujemy się również sprawami z zakresu kadr oraz płac. Biuro rachunkowe DEKRET zawsze jest terminowe i profesjonalnie wykonuje powierzone zadania. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się być elastyczni i każdego traktujemy indywidualnie.

Nasz cennik usług księgowych (Warszawa) jest przejrzysty i opiera się na ilości dostarczonych nam dokumentów, a także sposobu prowadzenia dokumentacji, czyli księgi handlowej lub KPiR (Księgi Przychodów i Rozchodów). Oferujemy naszym klientom korzystne ceny oraz ciekawe rabaty!

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura księgowego w Warszawie. Cennik jest orientacyjny i określa kwoty netto.

W ramach obsługi księgowej, orientacyjne ceny są następujące:

  • książka przychodów i rozchodów od 250 zł
  • pełna księgowość od 400 zł
  • płace od 35 zł za pracownika

Promocje

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niedoświadczonego człowieka rozpoczynanie własnej działalności gospodarczej może być skomplikowanym działaniem, dlatego oferujemy dla takich osób bezpłatną pomoc w zakładaniu firmy. Doradzamy również w zakresie wyboru formy opodatkowania, a do tego udostępniamy profesjonalny, a przy tym prosty w obsłudze program do fakturowania. W tej sytuacji udzielamy również rabatów:

  • przez pierwszy miesiąc obsługa księgowa w naszym biurze DEKRET jest w pełni darmowa,
  • za dwa kolejne miesiące klient zapłaci wyłącznie 50% ustalonej wcześniej ceny.

Nierzadko zdarza się, że przedsiębiorca zastanawia się nad zmianą obecnego biura rachunkowego. Przychodząc do nas, otrzyma on rabat w wysokości 50% za pierwszy miesiąc współpracy. Zapraszamy także do polecenia naszego biura innym podmiotom, za co również przysługuje klientowi zniżka wynosząca 20% przez okres dwóch miesięcy od rozpoczęcia współpracy z nowym klientem.

Zapraszamy do kontaktu

Biuro rachunkowe DEKRET serdecznie zaprasza do kontaktu w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią rozjaśni wszelkie niejasne kwestie i umówi na ewentualne spotkanie. Podczas niego potencjalny klient może przedstawić swoje wymagania względem usług świadczonych przez naszą firmę, dzięki czemu lepiej dostosujemy ofertę, tym samym dbając o komfort zleceniodawcy. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, dlatego mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo.

Formularz wyceny

Jaka jest suma 5 i 7?