Licencjonowane Biuro Rachunkowe DEKRET

świadczy kompleksowe usługi księgowe i kadrowe od ponad 17 lat. Usługi świadczymy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego nr 30795/02, które zostało wydane przez Ministra Finansów. Dodatkowo wykupiona przez nas polisa ubezpieczeniowa OC jest gwarantem bezpieczeństwa świadczonych usług księgowych.

Naszym głównym celem jest odciążenie Klientów, by byli wolni od wszelkich formalności związanych z prowadzeniem swojej firmy. To my pilnujemy terminów oraz wysyłamy w formie elektronicznej deklaracje do Urzędów Skarbowych i ZUS. Reprezentujemy Klientów przed organami podatkowymi. Śledzimy zmiany przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości.

Zapewniamy profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność przy jednoczesnym dbaniu o terminowość i przejrzystość informacji przekazywanych Klientom.

Uczestniczymy w innowacyjnych programach wykorzystania nowych technologii w księgowości. Dzięki platformie elektronicznej wymiany informacji współpraca z naszym biurem rachunkowym jest łatwiejsza.

Oferujemy dogodną formę prezentacji wyników finansowych, w tym on-line. Nowoczesny dostęp do modułu Pulpit Menagera, jest narzędziem dzięki któremu Klient ma dostęp do danych finansowych swojej firmy z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu.

Oferujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego Zainteresowanego. Zapraszamy do odwiedzin w celu uzgodnienia indywidualnych warunków współpracy z naszym biurem rachunkowym Warszawa.

Oferowane przez nas wsparcie kadrowo-płacowe jest gwarantem prawidłowego prowadzenia rozliczenia wynagrodzeń. Biuro Księgowe DEKRET jest miejscem, w którym każdego dnia czuwamy nad wprowadzanymi zmianami przepisów, tak by nasi Klienci otrzymywali usługę zgodną z obowiązującym stanem prawnym.

 

Nie zwlekaj! Już teraz wypełnij formularz, a my przygotujemy bezpłatną wycenę usług.