Cennik usług księgowych - biuro księgowe Warszawa

Nasza firma oferuje rzetelną obsługę księgową zarówno dużych spółek, jak i małych firm. Zajmujemy się również sprawami z zakresu kadr oraz płac. Biuro rachunkowe DEKRET zawsze jest terminowe i profesjonalnie wykonuje powierzone zadania. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się być elastyczni i każdego traktujemy indywidualnie.

Nasz cennik usług księgowych (Warszawa) jest przejrzysty i opiera się na ilości dostarczonych nam dokumentów, a także sposobu prowadzenia dokumentacji, czyli księgi handlowej lub KPiR (Księgi Przychodów i Rozchodów). Oferujemy naszym klientom korzystne ceny oraz ciekawe rabaty!

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura księgowego w Warszawie. Cennik jest orientacyjny i określa kwoty netto.

W ramach obsługi księgowej, orientacyjne ceny są następujące:

  • książka przychodów i rozchodów od 200 zł
  • pełna księgowość od 400 zł
  • płace od 45 zł za pracownika

Zapraszamy do kontaktu!

Promocja*

Oferujemy bezpłatną pomoc przedsiębiorcom, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą. Pomagamy w założeniu firmy, doradzamy w wyborze formy opodatkowania, udostępniamy program do fakturowania ponadto udzielamy rabatów:
1 miesiąc obsługa księgowa gratis - kolejne 2 miesiące rabat 50% ustalonej ceny.

Promocja - zmień biuro rachunkowe

Nowym Klientom, którzy zdecydują się na zmianę biura rachunkowego oferujemy rabat w wysokości 50% przez pierwszy 1 miesiąc.

Promocja - poleć nas znajomym

Biuro rachunkowe DEKRET serdecznie zaprasza do kontaktu w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań. Nasza wykwalifikowana kadra z chęcią rozjaśni wszelkie niejasne kwestie i umówi na ewentualne spotkanie. Podczas niego potencjalny klient może przedstawić swoje wymagania względem usług świadczonych przez naszą firmę, dzięki czemu lepiej dostosujemy ofertę, tym samym dbając o komfort zleceniodawcy. Współpracujemy z przedstawicielami wielu branż, dlatego mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo.

*Promocja trwa do 30 września 2022 r. i dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych.

 

Formularz wyceny

Jaka jest suma 2 i 6?