Licencjonowane Biuro Rachunkowe DEKRET

świadczy kompleksowe usługi księgowe i kadrowe od ponad 12 lat. Usługi świadczymy na podstawie świadectwa kwalifikacyjnego nr 30795/02, które zostało wydane przez Ministra Finansów. Dodatkowo wykupiona przez nas polisa ubezpieczeniowa OC jest gwarantem bezpieczeństwa świadczonych usług księgowych.

Naszym głównym celem jest odciążenie Klientów, by byli wolni od wszelkich formalności związanych z prowadzeniem swojej firmy. To my pilnujemy terminów oraz wysyłamy w formie elekrtonicznej deklaracje do Urzędów Skarbowych i ZUS. Reprezentujemy Klientów przed organami podatkowymi. Śledzimy zmiany przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości.

Zapewniamy profesjonalizm, zaangażowanie oraz sumienność przy jednoczesnym dbaniu o terminowość i przejrzystość informacji przekazywanych Klientom.

Oferujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego Zainteresowanego. Zapraszamy do odwiedzin w celu uzgodnienia indywidualnych warunków współpracy z naszym biurem rachunkowym Warszawa.

Oferowane przez nas wsparcie kadrowo-płacowe jest gwarantem prawidłowego prowadzenia rozliczenia wynagrodzeń. Biuro Księgowe DEKRET jest miejscem, w którym każdego dnia czuwamy nad wprowadzanymi zmianami przepisów, tak by nasi Klienci otrzymywali usługę zgodną z obowiązującym stanem prawnym.

Biuro rachunkowe (Warszawa Centrum)

Bez jakichkolwiek wątpliwości możesz postawić na jakość oferowaną przez nasze biuro rachunkowe. Od początku działalności biura szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług.

Naszymi najlepszymi referencjami są  pozytywne protokoły kontroli podatkowych

Z większością naszych Klientów  współpracujemy od początku istenienia ich firm. To najlepsza rekomendacja, by zaufać zatrudnionym przez nas specjalistom i odwiedzić nasze biuro rachunkowe (Warszawa Centrum). Zapraszamy państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!

Nie zwlekaj! Już teraz wypełnij formularz, a my przygotujemy bezpłatną wycenę usług.